Dedektör İle Su Kaçağı Tespiti

dedektör ile su kaçağı tespitiDedektör İle Su Kaçağı Tespiti

Elektronik su kaçağı algılamanın arkasındaki ilke, tüm sızıntıların ses üretmesidir. Bir elektronik sızıntı tespit sistemi, akustik veya seslerin prensipleri olarak bilinen ilke üzerinde çalışır. Bir binanın güvenlik sistemine bağlı olan elektronik makine, ses dalgalarını aldığı ve kurulan güvenlik sistemini kullanarak kendi başlangıç ​​yerlerini gönderdiği için sızıntıları sesi kaydeder.

0506 334 51 01

Kaçakların, sızıntının tipine göre, daha büyük basınç altındaki borulardan veya daha düşük basınç altındaki borulardan ve bu boruların içeriğinden gelen farklı frekansları vardır. Bu sızıntılar, dedektör ile su kaçağı tespiti tarafından toplanan ve güvenlik sistemi üzerinden iletilirken uygulanan bir frekansı iletir. Sızıntının ürettiği güçlendirilmiş sesler, sızıntı tespit makinesinde bulunan sızıntının bulunduğu yere ve sızıntının tipine göre verdiği seslere dayalı olarak diğer bilgilere erişime sahip olan eğitimli bir işçi tarafından toplanır.

su kaçağı tespiti izmirDedektör İle Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Dedektör ile su kaçağı tespiti, bir boru sisteminden gelen seslere duyarlı bir dönüştürücü ile donatılmıştır. Makinede bir ses kaydedilirse, güvenlik sistemine daha yüksek bir frekansta iletilir. Bundan sonra, güçlendirilmiş sızıntı tespit edilir ve derhal algılamanın ardından katılabilir. Kaçak dedektörleri sağlayan çeşitli kaynaklar veya elektronik kaçak dedektörleri vardır. Bir tesisatçı, özellikle borulardan veya sızıntıların dışındaki seslerden gelen akustiği almak için tasarlanmış bir elektronik makine tarafından rapor edilen sızıntılara takılma ve bunlara katılma konusunda uzmandır. Dedektör ile su kaçağı tespiti, su sistemleri, tuvaletler, dren, endüstriyel borular, buhar boruları, yağ boruları ve sıvıları nakletmekte olan diğer borularda sızıntıları algılar. Sesin prensibi, bir elektronik kaçak detektörü kullanarak borulardaki sızıntıları tespit etmek için kullanılan yöntemdir.

0506 334 51 01

su kaçağı tespiti izmirProfesyonel Destek İle Su Kaçağı Tespiti

Düşük Su Basıncı veya Sızdıran Su Borularınız mı var? Profesyonel Sıhhi Tesisat Teknisyenlerimizi aramaktan çekinmeyin. Uzman teknik kadromuz evinizde tesisatınızı kontrol ediyor, bakım ve onarımı için birlikte çözüm üretiyoruz. Sıhhi tesisat problemlerinizi su kaçağı tespiti izmir firması olarak kısa sürede adresinize gelerek uzman ekiplerimizle birlikte çözüyoruz. su kaçağı izmir

0506 334 51 01

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir