Su Kaçağı Tespit

      Yorum yok Su Kaçağı Tespit

su kaçağı Su Kaçağı Tespitleri Firması Aramayın Bizi Arayın Yardımcı Olalım

Tesisat borularında meydana gelen arızalanmalar,  zamanla borularda oluşan tahribatlar ve yanlış kullanım sonucu hasar gören borularda oluşan sızıntılara su kaçağı denir. İnsanların kâbusu olmalarının sebeplerinden biri tamiri esnasında zemin ya da duvarların kırılmak zorunda olmasıdır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte son model ekipmanları edinerek sizleri bu durumdan çok kısa sürede kurtarıyor ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çabalıyoruz.

  • su kaçağı tespiti tıkalı lavabo açma

  • Su kaçağı tespiti ve onarımı

  • Su sızıntısı tamiri

  • Termal kamera ile kalorifer kaçağı tespiti

  • Kimyasal ile kırmadan garantili onarım

  • Motorlu tıkanıklık açma

  • Tıkalı hela taşı açma

Tespit Aşamamız Profesyonel Oluyor

 Kaçağın yerini noktasal olarak tespit etmek amacıyla  kameralı ve hassas dinleme cihazlarımızı kullanıyoruz. Uzman kadromuzun kullandığı ekipmanlar sayesinde yanlış kırım olayları ortadan kalkmakta, noktasal tespit ile sadece sorunlu yere odaklanılarak problemin kısa sürede ortadan kalkması sağlanmaktadır. Hassas dinleme cihazları sayesinde kaçak yerleri kısa sürede ve hızlı bir şekilde tespit edilmektedir. Böylece su kaçağı, hela tıkanıklığı, su sızıntısı vb. sorunlarınızda bu yöntemi kullanarak siz değerli müşterilerimizi kısa sürede bu durumdan kurtarıyoruz. Güler yüzlü uzmanlarımız ile her zaman hizmetinizdeyiz ve sizlere uygun fiyatlar sunarak memnuniyetinizi her şeyden üstün tutuyoruz. Ayrıca su kaçağı tespit firmaları içerisinde öncü firma olduğumuz konusunda iddialıyız.

Su Kaçaklarında Yaşanılan En Büyük Sorunlar

Borulardan sızan sular hem sizi hem de üst ya da alt komşularınızı rahatsız etmekte; hem kötü kokular hem de da tavan ya da  zemin aracılığıyla su sızıntısına sebep olmaktadır. Özellikle klozet ve helâ olarak da adlandırılan alafranga tuvaletlerde de tıkanıklık meydana gelmektedir. Tıkalı hela taşı nasıl açılır sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür:  Tıkalı hela taşını açma işlemini gerçekleştirirken sahip olduğumuz özel cihazları kullanıyoruz. Önceleri saatlerce sürecek olan tespit aşaması ve tamir aşamasını günümüz teknolojisinin ilerlemesi ile geliştirilen yeni cihazlarımız sayesinde engelliyor ve sizleri kısa sürede yaşadığınız sorundan kurtarıyoruz. Uzman kadromuz sahip olduğu cihazlar ile tıkanıklığın sebebini bulmaktadır. Kullanılması gereken cihazlara karar verildikten sonra tıkanıklığın olduğu yere müdahale edip, nokta tespit sonucuyla kısa sürede tıkanıklığı açmaktadır. Bu işlemden sonra tekrar cihazlarımızla tıkanıklığın olduğu yer kontrol edilmekte ve tıkanıklığın tamamen giderildiğinden emin olunması sağlanmaktadır. Böylece hem müşteri memnuniyetini gerçekleştiriyor, hem de yaptığımız işlemin güvenilirliğini ispatlıyoruz.su kaçağı tespit,su kaçağı tespiti izmir,su tesisat kaçakları izmir,su tesisat kaçağı bulma izmir,her türlü su kaçakları tespitinde firmamızla irtibata geçebilir gerekli bilgileri alabilirsiniz,tıkalı boru açma,tıkalı tuvalet lavabo açma ve petek temizleme firması,kalorifer kombi ve peteklerinizde oluşan çamur ve tortuları makina ve imyasallar ile temizliyor yakıtta tasarruf sağlıyoruz

cihazla kırmadan su kaçağı tespiti
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir