izmir tıkanıklık açma

Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık Açma

Su kaçağı tespiti tıkanıklık açma Garantili su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma için hemen arayın.Ev ve iş yerlerindeki su kaçaklarını cihazlar ile kırmadan noktasal olarak tespit ediyoruz. Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz. Son teknoloji makinelerimiz ile İstanbul’un bütün ilçelerine fiyat farkı olmadan servis hizmetimiz vardır. Su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açmanın makine ile yapılmasının en büyük avantajı en az tamirat masrafıyla sorundan kurtulmanızdır. 

Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık Açma İzmir 

Su kaçağı tespiti cihazları olmadan suyun aktığı yere göre duvar veya fayans kırarsanız fazladan tamir masrafı ödemek zorunda kalırsınız.Kameralı su kaçağı tespitinde fazladan veya yanlış herhangi bir yer kırılmaz.Hassas su kaçağı tespit cihazları ve uzman ekibimiz sayesinde su kaçağı damlama şeklinde bile olsa bulunabilir.

su kaçağı tespiti tıkanıklık açmaGereksiz yere kırılan duvar ve seramik yüzeyler, sökülen parkelerde oluşan hasarlar arızanın tamir maliyetini artıracaktır.Maalesef bazı ısrarcı su tesisatçıları ve mal sahipleri hala eski usul yöntemlerle su kaçak tespitini yapmak istemektedir.

İzmir Tesisat tecrübeli ustalarıyla arıza tespiti ve tamiratı yapmaktadır. İzmir geneli aynı gün servis için bizi arayabilirsiniz.

Tıkanıklık Açma

TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMADA KAMERALI ÇÖZÜM?

Kameralı tuvalet açma ile tuvalet tıkanıklığı açma işlemini dakikalar içinde hiçbir yer kırmadan açıyoruz. İzmir tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak gider tıkanmalarına robotlu ve kameralı çözüm getirdik. Tuvaletler genel olarak tuvalet kağıdı atıldığı için tıkanmaktadır. Bunun haricinde gider borularının iç kısmının zamanla kireç ve pislik tutmasından dolayı tıkanma olabilir.

su kaçağı tespiti tıkanıklık açmaSürekli olan tuvalet tıkanıklığının sebebini kesin olarak öğrenmek için kameralı tuvalet açma yapılması şarttır. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi tamamlandıktan sonra giderin içine kamera ile bakılır ve sebebi kesin olarak öğrenilir.

  • Suda erimesi güç kalitesiz tuvalet kağıtları
  • Tuvalet kağıdının yumak haline getirilerek tuvalete atılması
  • Islak mendil, el kurulama peçetelerinin tuvalete atılması
  • Koku gidericinin plastik tabletlerin gidere kaçması
  • Tuvaletin es sifon kısmının ve gider borularının iç kısmının kireç ve pislik bağlaması
  • Gider borularında olan meyilsizlik ve çökme sorunu
  • Bina ana gider borularındaki sorunlar nedeniyle tıkanmalar

su kaçağı tespiti tıkanıklık açma izmir, su kaçağı, su kaçağı tespiti izmir, su kaçak tespiti izmir, su kaçakları izmir, su kaçakları tespiti izmir, tıkanıklık açma izmir, su kaçağı tespiti tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti tıkanıklık açma izmir,

Fayans arası su sızıntısı tespiti yapılırken su kaçağının nokta olarak tespit edildiğine emin olunmalıdır.Su sızıntısı nadiren fayans arasından üst zemine çıkar.